Захист честі, гідності та ділової репутації. Якісні юридичні послуги в Україні

Вартість послуги: за домовленістю

 

ENGroup LLC є консультантом з юридичних і бухгалтерських питань на національному рівні!

У компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці в області бухгалтерського обліку, оподаткування, а також міжнародного, корпоративного і цивільного права.

Досконале знання законодавства, новітніх методик аналізу дає нам можливість працювати якісно і оперативно.

Основні принципи діяльності нашої компанії - це індивідуальний підхід, лояльність, унікальна методологія надання послуг, комплексний підхід, висока якість роботи, оперативність, сумлінність і інше.

Кожен має право на повагу до його гідності та честі, а також право на недоторканність ділової репутації. Незважаючи на те, що категорія справ про захист честі, гідності та ділової репутації багато в чому залишається прерогативою публічних осіб (особливо політиків), можна стверджувати, що до подібних методів все частіше і частіше вдаються і бізнес, і населення.

Згідно статті 68 Конституції України кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Стаття 28 Конституції України проголошує, що кожен має право на повагу до його гідності.

При захисті честі та гідності значну роль відіграє доказова база, оскільки не можна вважати обгрунтованим прийняття в розрахунок певних обставин, які в свою чергу доказами не підтверджені. При порушенні честі і гідності необхідно надати суду докази, які б свідчили про порушення з боку відповідача права на повагу честі і гідності, а також недоторканності ділової репутації.

Юристи нашої компанії також спеціалізуються на захист честі, гідності та ділової репутації. Вони допоможуть публічно спростувати точність компрометуючої інформації, запобігти її подальшому розповсюдження, а також домогтися компенсації збитків та завданої моральної шкоди.

Замовити юридичну допомогу в сфері захисту честі, гідності та ділової репутації в Україні, а також уточнити ціни на цю послугу можна, звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

З іншими послугами, які надає наша компанія, Ви можете ознайомитися тут.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Юридическая компания ENGroup: бухгалтерські та юридичні послуги в Україні
(основний офіс)

61000, Україна, Харківська, Харьков, Сумская, будинок 70, офіс 30
  • +38 (066) 169-60-XX

Послуги

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Замовлення послуги